16GB KIT 2X8G FB 667MHZ DDR2 HP KTH-XW667/16G MAJ/3RD
Printable version
Approved Memory 16GB KIT 2X8G FB 667MHZ DDR2 HP KTH-XW667/16G MAJ/3RD
←
Previous product
Next product
→
Manufacturer
Approved Memory
SKU
Approved-New-413015-B21-AM
Quantity in stock
items available on backorder
Part Number
413015-B21-AM
Condition
New
Market price:
358.00
Time to ship:
within 30 days (by June 13, 2026)
Our price:
199.87
%
Quantity
Price
*Note:
Backorder
today expect shipping within 30 days
Quantity (
available)
1
Add to cart
16GB KIT 2X8G FB 667MHZ DDR2
Ask a question about this product
Customers also bought
Recommended Products
LX Dual Stacking Arm Tall Pole - Mounting kit (2 articulating arms 2 extensio...
SMART-UPS SRT 15FT EXTENSION CABLE FOR 96VDC EXTERNAL BATTERY PACKS 3000VA U
5P 850 Global Tower - UPS - AC 230 V - 600 Watt - 850 VA 7 Ah - RS-232 USB - ...
PDU Metered 208V / 240V 30A 6 C19 24; C13 L6-30P Vertical 0URM - Vertical rac...
Lite SmartRack Vertical Cable Manager - Cable Manager - Black
SMARTONLINE 230V 2KVA 1800W ON-LINE DOUBLE-CONVERSION UPS TOWER EXTENDED RUN