Home :: Accessories and Cables :: DELL HA45NM140 COMPATIBLE 45W 19.5V AT 2.31A BLACK 4.5 MM X 3.0 MM LAPTOP
Addon DELL HA45NM140 COMPATIBLE 45W 19.5V AT 2.31A BLACK 4.5 MM X 3.0 MM LAPTOP
DELL HA45NM140 COMPATIBLE 45W 19.5V AT 2.31A BLACK 4.5 MM X 3.0 MM LAPTOP
Manufacturer
SKU
Addon-New-HA45NM140-AA
Quantity in stock
10 item(s) available
Weight
1.00 lbs
Condition
New
Market price:
Time to ship:
within 4 days
Our price:
19%
Quantity (10 available)
Recommended Products
Lite SmartRack Vertical Cable Manager - Cable Manager - Black
THERMAL TRANSFER BARCODE LABELS 12 PACKS 4.0 X 6.0 450 LABELS PER ROLL
Replacement Battery Backup Unit for VTrak Ex30 Retail
SP 4510DN SP 4510SF Photoconductor Unit (20000 Yield) (Type SP 4500)
FRONTMOUNT BEZEL KIT FOR 1537L
17 inch FRONT MOUNT BEZEL FOR 1739L